Edhe Bella e tepron me zhveshjen në Met Gala - Gazeta Express
string(44) "edhe-bella-e-tepron-me-zhveshjen-ne-met-gala"

Edhe Bella e tepron me zhveshjen në Met Gala

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 20:05

Ku është pjesa tjetër? Bella Hadid ka ndërruar korsetin në Met Gala duke vënë pasta thithkash dhe çorapë seksi teksa i është bashkuar më e zhveshur së duhet miqve në ahengje të ndryshme në New York

Bella Hadid nuk mund të mungonte në asnjë rrethanë teksa ajo është parë duke hyrë në një aftër-party të Met Gala krejtësisht ndryshe.

Lexo Edhe:

Pak a shumë si pamja e saj e mëhershme në tepihun e kuq, supermodelja ka tërhequr vëmendjen edhe në parakalimin e saj me korsetin e saj Burberry duke treguar pjesën e sipërme të trupit të saj.

Me pasta në thithka për ta mbrojtur modestinë e saj, Bella (25), në mënyrë të pashmangshme është rënë në sy teksa ka parakaluar të Zero Bond në New York. /GazetaExpress/