Dorina e tepron, kap gjoksin dhe bën poza provokative - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/11/2021 22:44

Dorina e tepron, kap gjoksin dhe bën poza provokative

Yjet

Gazeta Express

17/11/2021 22:44

Modelja shqiptare, Dorina Gegiçi vazhdon të jetë tepër aktive në rrjetet sociale

Bukuroshja shqiptare sot ka postuar një set fotografik në një ashensor, derisa është shfaqur më provokative.

Lexo Edhe:

Edhe pse nuk njihet si e tillë, modelja shqiptare në një fotografi shihet duke kapur njërin gjoks të saj dhe atë duke ja treguar kamerës.

Kujtojmë se Dorina mbetet njëra prej modeleve që sfilon për firma të njohura të modës jashtë Shqipërisë. /GazetaExpress/