Demi paraqitje të “nxehtë” edhe në restorant - Gazeta Express

Demi paraqitje të “nxehtë” edhe në restorant

Yjet

Gazeta Express

15/11/2021 19:48

Demi Rose ka treguar asetet e saj në restorant në një këmishë të tejdukshme derisa ka darkuar në Los Angeles

Demi Rose nuk harron të ngrit temperaturat dhe të postojë foto të nxehta në Instagramin e saj dhe këtë e ka bërë edhe gjatë një fotosesioni që ka bërë të dielën në LA.

Lexo Edhe:

Modelja (26) është dukur e mahnitshme derisa ka pasur veshur një veshje seksi që i linte pak vend imagjinatës.

Demi kishte veshur një këmishë të prerë që theksonte belin e saj të hollë dhe gjoksin e saj seksi. /GazetaExpress/