Del emri i viktimës në Elbasan, djali i tezes së Arjan Spahiut, i ekzekutuar në Belgjikë - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

11/05/2021 20:50

Del emri i viktimës në Elbasan, djali i tezes së Arjan Spahiut, i ekzekutuar në Belgjikë

Shqiperi

Gazeta Express

11/05/2021 20:50

Zbulohet identiteti i viktimës së atentatit në Elbasan. Everest Çaka është viktima i atentatit, teksa trupi i tij ndodhet në makinë.

Mësohet se e plagosur ka mbetur dhe bashkëshortja e tij, Silvana Çaka pasi udhëtonin në të njëjtën makinë, teksa kjo e fundit është transportuar në spital për mjekim.

I riu është djali i tezes se Arjan Spahiut i cili është ekzekutuar në nëntor në Belgjikë. Spahiu ka qenë i dyshuar për vrasjen e Gëzim Alikajt, vite më parë.