Dasmat e çifteve të showbizit në vitin 2022 - Gazeta Express
string(43) "dasmat-e-cifteve-te-showbizit-ne-vitin-2022"

Dasmat e çifteve të showbizit në vitin 2022

Yjet

Gazeta Express

30/12/2022 20:11

Sigurisht se dasmat nuk kanë qenë shumë prezente gjatë viteve të fundit, e kjo për shkak Covid – 19.

Kjo gjë zgjati deri në pranverën e këtij viti, por nuk shkoj edhe shumë masat u zbehën dhe dasmat filluan të organizoheshin njëjtë si dikur.

Lexo Edhe:

Gjatë këtij viti shumë personazhe të njohura të show bizit u martuan duke bërë dasma madhështore.

Emisioni “Mirage” ka përgaditur një material me dasmat më të komentuara të vitit.

Për më shumë shikoni videon: