Cardi B vjen me paraqitjen më të nxehtë të mundshme - Gazeta Express
string(51) "cardi-b-vjen-me-paraqitjen-me-te-nxehte-te-mundshme"

Yjet

Gazeta Express

07/06/2022 22:39

Cardi B vjen me paraqitjen më të nxehtë të mundshme

Yjet

Gazeta Express

07/06/2022 22:39

Cardi B ka bërë një paraqitje tepër provokative në bikine të kaltra ku ka pasur të veshur këpucë me taka. Ky është njëri prej fotosesioneve më seksi të saj

Cardi B ka ngritur temperaturat me një paraqitje tepër seksi në bikine të kaltra teksa ka pasur të veshur këpuca me taka dhe ka bërë poza në shtëpinë e saj.

Lexo Edhe:

Ajo ka qenë e ulur në një karrige akrilike në krah ka pasur një xhaketë me lesh me nuanca të zeza, teksa reperja 29 vjeçare shfaq gjoksin dhe asetet e saj të kolme.

“Në pistën e Miss Belcalis”, ka shkruar nëna e dy fëmijëve, teksa ka bërë fotogbrafi mode me fotografin Tomas Herol, i cili është fotograf edhe i Kelly Rowland dhe Naomi Campbell. /GazetaExpress/