Candice e “djeg” rrjetin me fotot e fundit - Gazeta Express
string(40) "candice-e-djeg-rrjetin-me-fotot-e-fundit"

Candice e “djeg” rrjetin me fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

15/06/2022 23:16

Candice Swanepoel ka treguar trupin e saj seksi gjatë një fotosesioni të ri ku ka shfaqur pak nga linja e saj e bikineve Tropic Of C

Ajo arriti famë sa ishte modele e të brendshmeve për Victoria Secret.

Lexo Edhe:

Candice Swanepoel ka treguar kredencialet e saj si një modele në një seri fotosh që ka postuar në Instagram këtë të mërkurë.

Modelja është shfaqur tepër seksi në këtë bashkëpunim të saj për Alo dhe linjën e re të bikineve Tropic Of C. /GazetaExpress/