Bora Zemani me një urim të veçantë për personin e jetës së saj - Gazeta Express
string(62) "bora-zemani-me-nje-urim-te-vecante-per-personin-e-jetes-se-saj"

Yjet

Gazeta Express

22/11/2023 22:24

Bora Zemani me një urim të veçantë për personin e jetës së saj

Yjet

Gazeta Express

22/11/2023 22:24

Ditën e sotme një person shumë i rëndësishëm për Borën feston ditëlindjen

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.

Lexo Edhe:

Ditën e sotme një person shumë i rëndësishëm për Borën feston ditëlindjen dhe është e ëma e saj. Këtë na e ka treguar vetë Bora, ku ka postuar një foto nga fëmijëria e saj me të ëmën dhe ka shkruar një urim për të.

“E bukura ime, e mira ime

Edhe 100 vite të lumtura për ty dashuri, ashtu siç i meriton!

Je frymëzimi im dhe shembulli më i mirë

Të dua aq shumë sa nuk e them dot me fjalë”.