Bora po “shkrihet” në diell - Gazeta Express
string(25) "bora-po-shkrihet-ne-diell"

Bora po “shkrihet” në diell

Yjet

Gazeta Express

20/03/2023 23:00

Bora Zemani, që ishte kryefjala e mediave rozë vitin e kaluar dhe nga atëherë ajo vazhdon të jetë njëra prej vajzave më të përfolura të showbizzit shqiptar

Përpos lidhjes së saj stabile, tashmë me Donald Veshaj, për të cilin po thuhet se do të hyjë në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 2, është shfaqur më e bukur së kurrë.

Lexo Edhe:

E veshur në veshje ngjyrë të bardh ajo tregon këmbët e saj të bukura derisa fotot e saj ajo i përshkruan me një diell.

Kujtojmë së vitin e kaluar Donaldi ishte njëri prej banorëve më të përfolur i Big Brother VIP Albania 1 dhe skena e tij me moderatorën ishte njëra prej skenave që ishte më e klikuara dhe më e përfolura në skenën shqiptare. /GazetaExpress/