Billie Faiers vazhdon të paraqitet me stil në Maldive - Gazeta Express
string(53) "billie-faiers-vazhdon-te-paraqitet-me-stil-ne-maldive"

Yjet

Gazeta Express

04/01/2022 19:48

Billie Faiers vazhdon të paraqitet me stil në Maldive

Yjet

Gazeta Express

04/01/2022 19:48

Billie Faiers ka treguar edhe njëherë gjoksin e saj derisa ka pasur të veshur një veshje të markës Pucci. Bukuroshja është në pushime idilike  në Maldive

Billie Faiers është dukur e jashtëzakonshme në një veshje shumëngjyrëshe derisa fotot i ka shpërndarë në Instagram.

Ish ylli i Towie, e cila për momentin është duke marrë diell në Maldive bashkë me familjen e saj dhe shokët, përfshirë shoqen e saj, Ferne McCann, është shfaqur me trup të tonifikuar në fustanin e inspiruar të Puccit.

Bukuroshja 31 vjeçare, kështu i ka dhënë fansave të saj disa fotografi në Instagram nga pushimet luksoze të saj. /GazetaExpress/