Beatrix dridh zemrat e beqarëve me këngën e saj - Gazeta Express
string(47) "beatrix-dridh-zemrat-e-beqareve-me-kengen-e-saj"

Muzike

Gazeta Express

28/10/2022 23:04

Beatrix dridh zemrat e beqarëve me këngën e saj

Muzike

Gazeta Express

28/10/2022 23:04

Beatrix Ramosaj ka lansuar këngën e saj më të re “Me ndikon”

Ajo tashmë ka filluar që të jetë aktive edhe në muzikë dhe jo vetëm në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

“Me ndikon”, është kënga e re e këngëtares Beatrix Ramosaj, e cila është një baladë që në disa pjesë të tekstit ende gjuan elemente për ndarjen nga Donald Veshaj pas daljes nga shtëpia.

Kënga është më shumë një krijim i vëllait të Beatrix, Alban Ramosaj, i cili ka bërë muzikën dhe tekstin e këngës si dhe nokturnon e “Me ndikon”. /GazetaExpress/