Bardhi dhe Melinda paralajmërojnë këngë të re - Gazeta Express
string(45) "bardhi-dhe-melinda-paralajmerojne-kenge-te-re"

Muzike

Gazeta Express

31/05/2023 22:40

Bardhi dhe Melinda paralajmërojnë këngë të re

Muzike

Gazeta Express

31/05/2023 22:40

“Ferrari” pritet që të quhet kënga e re e Bardhit dhe Melindës

Bardhi dhe Melinda kanë paralajmëruar një këngë të re që do të lansohet këtë të premte.

Lexo Edhe:

Me një postim të përbashkët, dyshja kanë treguar edhe si quhet kënga. “Ferrari” është titulli i kësaj kënge.

Kështu, kjo dyshe vazhdon trendin e këngëve bashkëpunim që është bërë modë kohëve të fundit në skenën e showbizzit të Kosovës. /GazetaExpress/