Bardhi dhe Melinda e “kallin” me “Ferrari” - Gazeta Express
string(38) "bardhi-dhe-melinda-e-kallin-me-ferrari"

Muzike

Gazeta Express

02/06/2023 21:01

Bardhi dhe Melinda e “kallin” me “Ferrari”

Muzike

Gazeta Express

02/06/2023 21:01

Dyshja e këngëtarëve Bardhi dhe Melinda Ademi kanë lansuar këngën e tyre më të re “Ferrari”

Është lansuar kënga “Ferrari” e dyshes Bardhi dhe Melinda Ademi.

Lexo Edhe:

Kënga është tipike verore edhe pse jo shumë ritmike por mjaftueshëm e këndshme që të jetë një hit vere.

Kjo këngë vjen pas që u paralajmërua nga dyshja dy ditë më pari dhe është prodhim i SBS Entertainment. /GazetaExpress/