Arta sonte tregon fundshpinën - Gazeta Express

Arta sonte tregon fundshpinën

Yjet

Gazeta Express

05/06/2021 2:04

Bukuroshja Arta Elezaj ka treguar pak nga fundshpina e saj

Arta Elezaj po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Aktorja dhe modelja kosovare është shfaqur sot me veshje të firmave të shtrenjta derisa ka treguar paksa nga fundshpina e saj.

Arta ka qenë aktive gjatë tërë kësaj jave derisa u pa shumë e afërt me bukuroshen tjetër shqiptare, Kejvina Kthella ku pozuan poza të nxehta së bashku. /GazetaExpress/