Arta nuk ka frikë, kap luanin në duar - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

30/11/2021 1:22

Arta nuk ka frikë, kap luanin në duar

Yjet

Gazeta Express

30/11/2021 1:22

Aktorja dhe modelja Arta Nitaj është parë sonte me një fotografi interesante në Story të Instagramit

Bukuroshja kosovare ka postuar një foto ku shihet me një këlysh të bardh luani në duar.

Lexo Edhe:

E me sa duket këtë foto ajo e ka realizuar diku në Dubai.

Nuk dihet nëse modelja ka udhëtuar për në këtë vend apo ajo e ka rikujtuar si foto. Kujtojmë se Arta postoi një foto tepër provokative para disa dyte, ku shfaqte gjoksin e saj gjigant para fansave të saj në Instagram. /GazetaExpress/