Arta mahnit me fotot e saj të fundit - Gazeta Express
string(36) "arta-mahnit-me-fotot-e-saj-te-fundit"

Yjet

Gazeta Express

01/11/2022 23:22

Arta mahnit me fotot e saj të fundit

Yjet

Gazeta Express

01/11/2022 23:22

Arta Nitaj vazhdon të jetë njëra prej vajzave më “in” në Intagram

Aktorja dhe modelja kosovare është paraqitur e mahnitshëm në fotot e saj të fundit.

Lexo Edhe:

Teksa ajo po qëndron në Londër për të bërë një fotosesion, bukuroshja kosovare ka zgjedhur që të jetë në një karakter interesant për festën e Halloween.

Arta është paraqitur në rolin e Aaliyah. /GazetaExpress/