Arbenita ju tregon se si të visheni për takime dashurie - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

15/11/2021 23:24

Arbenita ju tregon se si të visheni për takime dashurie

Yjet

Gazeta Express

15/11/2021 23:24

Modelja dhe influencierja, Arbenita Ismaili ka ardhur me ca foto të nxehta këtë mbrëmje

Ajo është njëra prej vajzave që ka arritur në shtëpitë e shqiptarëve më shumë për shkak se është edhe bashkëshortja e reperit Fero.

Lexo Edhe:

Megjithatë, Arbenita ka klasin e një modele dhe sonte ajo ka treguar se sa e nxehtë është duke shfaqur belin e saj dhe të pasmet seksi.

Derisa ajo tregon linjat seksi të trupit të saj në një fustan të shkurtër dhe të zi, tregon se ai është i preferuar të vishet “për takime dashurie”. /GazetaExpress/