Arabella i lënë pak vend imagjinatës në fotot e fundit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

11/05/2021 22:25

Arabella i lënë pak vend imagjinatës në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

11/05/2021 22:25

Ylli i Love Island, Arabella Chi i ka lënë pak vend imagjinatës derisa ka pozuar në të brendshme për të postuar të njëjtat foto në llogarinë e saj OnlyFans (faqe erotike kjo)

Rrjetet sociale të saj janë të mbushur me selfie të nxehta dhe fotografi në të brendshme.

Ylli i Love Island, Arabella Chi ka ngritur temperaturat derisa ka pozuar me korset në profilin e saj duke nxitur fansat për ta vizituar faqen me pullë të kuqe, “Only Fans”.

Modelja (30), ka treguar asetet e saj në një korset të hapur derisa veshja e saj mezi mbron modestinë e saj para kamerës. /GazetaExpress/