Angela tregon trupin e saj si sirenë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

29/06/2021 23:55

Angela tregon trupin e saj si sirenë

Yjet

Gazeta Express

29/06/2021 23:55

Angela Martini përsëri është bërë e gjallë në rrjetet sociale

Bukuroshja dhe shkrimtarja shqiptare këtë vit është duke bërë më shumë postime nëpër rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Angela sot është paraqitur tepër seksi në një fotografi ku ka të veshur një triko të tejdukshme ku thekson linjat e saj.

“Duke jetuar në botën ku nuk ka as fund as fillim”, ka shkruar ajo në Instagram. /GazetaExpress/