Angela “përqafon” rrezet e diellit - Gazeta Express
string(32) "angela-perqafon-rrezet-e-diellit"

Yjet

Gazeta Express

13/07/2023 20:35

Angela “përqafon” rrezet e diellit

Yjet

Gazeta Express

13/07/2023 20:35

Modelja shqiptare ka postuar një set të fotografive në Instagram ku shfaq asetet e saj

Angela Martini nuk heziton t’i tregon asetet e saj seksi, sidomos në stinën e verës.

Lexo Edhe:

I tillë është edhe foto-sesioni i saj i fundit ku modelja shfaqet me një mini fund me xhinse dhe jelek derisa shfaq gjoksin e saj me bikine ngjyrë të verdhë.

“Duke përqafuar rrezet e diellit”, ka shkruar modelja poshtë këtyre fotografive. /GazetaExpress/