Angela hap këmbët në plazh - Gazeta Express

Angela hap këmbët në plazh

Yjet

Gazeta Express

07/05/2021 0:05

Modelja Angela Martini ka vazhduar me provokimet e saj në Instagram

Bukuroshja shqiptare ka postuar një set fotografish që ka bërë në të kaluarën e ku ajo pa fijën e modestisë hap këmbët e saj.

Modelja dhe shkrimtarja është bërë shumë aktive kohëve të fundit me fotografi, derisa këtë vit ajo pritet që të jetë aktive edhe në karrierën e saj si modele.

Pse jo, edhe si shkrimtare. /GazetaExpress/