Andi Artani "kafshohet nga gjarpri" - Pamje - Gazeta Express
string(53) "andi-artani-kafshohet-nga-gjarpri-shkon-ne-emergjence"

Andi Artani “kafshohet nga gjarpri” – Pamje

Yjet

Gazeta Express

10/07/2023 20:48

Andi Artani, i njohur nga dy reality show-it, “Për’puthen” dhe “Big Brother Kosova VIP” dyshohet se është kafshuar sot nga gjarpri.

Gazeta Express ka siguruar një foto ku Andi shihet i shtrirë për tokë dhe ka kapur këmbën e tij.

Lexo Edhe:

Gjatë vrapimit dyshohet se ai është kafshuar nga gjarpri ku më pas është shtrirë në tokë dhe ka kapur këmbën e tij.

Ndryshe, dje u tha se Andi Artani i ka dhënë përfundimisht lidhjes së saj me modelen Gresa Hoti.

Këtë vit Andi Artani arriti deri në gjysmëfinale të Big Brother Kosova VIP, por që aty përfundoi rrugëtimi i tij kurse Big Brother VIP Kosova u fitua nga Stresi. /GazetaExpress/