Amelia tregon pse është supermodele - Gazeta Express
string(35) "amelia-tregon-pse-eshte-supermodele"

Amelia tregon pse është supermodele

Yjet

Gazeta Express

11/05/2022 22:57

Amelia Hamlin ka treguar pse është një supermodele pasi që është dukur e jashtëzakonshme në bikine të Candice Swanepoel, Tropi of C

Fotot e reja janë shfaqur të mërkurën ku Amelia Hamlin bën modeling në bikine të Tropi cof C, një brend nga veterania e Victoria’s Secret, Candice Swanepoel.

Lexo Edhe:

Ish e dashura e Scott Disick është parë në bikine me ngjyra me të gjelbër teksa bën poza në plazh.

Vajza e Lisa Rinna dhe Harry Hamlin tashmë është bërë një top modele e rangut botëror dhe cilësohet si njëra prej modeleve më natyrale në botë. /GazetaExpress/