“All Night” e Melindës sjell ritme vere në mespranverë - Gazeta Express
string(52) "all-night-e-melindes-sjell-ritme-vere-ne-mespranvere"

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 21:01

“All Night” e Melindës sjell ritme vere në mespranverë

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 21:01

Këngëtarja dhe reperja Melinda Ademi ka lansuar këngën e saj të re sonte

Melinda Ademi ka sjell një këngë plot ritme verore sonte me një videoklip, teksa ajo shfaqet në element të mirë.

Lexo Edhe:

Kënga është një zhanër miks në mes të pop dhe rap, kurse ajo ka për producent Big Bang.

Melinda e ka shkruar këtë këngë bashkë me reperin Gjiko teksa ajo për më pak se 1 një orë ka më shumë se 15 mijë klikime. /GazetaExpress/

Këngën mund ta dëgjoni në këtë link…