Agnesa Vuthaj publikon pamje përrallore nga pushimet në Shqipëri - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

29/06/2020 17:20

Agnesa Vuthaj publikon pamje përrallore nga pushimet në Shqipëri

Yjet

Gazeta Express

29/06/2020 17:20

Agnesa Vuthaj ka zgjedhur Shqipërinë për të kaluar disa ditë pushimi.

Agnesa Vuthaj ka gjetur kohë për disa ditë pushimi, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur Shqipërinë e nga atje e ka ndarë me ndjekësit një video ku tregon pamjen përrallore.

“Shqipëria e bukur”, ka shkruar Agnesa pranë postimit ndërsa ka pranuar komente të ndryshme. Ka ditë që ajo po qëndron atje ndërsa ende nuk ka publikuar ndonjë foto ku tregon format trupore në bikini.

Agnesa njihet për thjeshtësinë e saj dhe tani ka filluar të bëhet akoma më aktive në rrjete sociale ku me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme me të cilat merr vëmendjen duke u paraqitur natyrale.

View this post on Instagram

#beautifulalbania 💎

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on