42 vjeçarja Kate Hudson shkëlqen në fustan luksoz - Gazeta Express

42 vjeçarja Kate Hudson shkëlqen në fustan luksoz

Yjet

Gazeta Express

16/11/2021 21:25

Kate Hudson (42) ka treguar trupin e saj të bukur në një fustan të arit derisa është parë në “InStyle Awards” në LA

Ajo kurrë nuk ka dështuar për të tërhequr vëmendjen kur ka defiluar në tepih të kuq.

Lexo Edhe:

Kate Hudson ka treguar asetet e saj në fustan të arit derisa është parë në qendrën Getty në Los Angeles ku u ndan çmimet “InStyle” të hënën.

Ylli i filmi “The Almost Famous (42) mbulohej me një fustanellë, e cila kishte mëngë të gjata, një dekolte të lartë, dhe një fund të gjatë deri në dysheme, po gjithsesi theksonte fizikun e saj të bukur. /GazetaExpress/