2 në 1, Mziu e “kall” lojën për këtë vjeshtë - Gazeta Express

Muzike

Gazeta Express

27/11/2020 18:33

2 në 1, Mziu e “kall” lojën për këtë vjeshtë

Muzike

Gazeta Express

27/11/2020 18:33

Reperi shqiptar në Gjermani, Mziu ka publikuar dje dy këngë brenda një videoklipi, të dyja në gjuhën gjermane

Ai është i njohur për muzikën e tij të veçantë, jo në gjuhën shqipe por në gjuhën gjermane.

Lexo Edhe:

Kështu janë dy këngët e tij që ai ka sjell kohëve të fundit në youtube.com.

“Pretty Cool” dhe “Zeitloser Pimp” janë këto dy këngë që janë lansuar tashmë nga kompania e njohur gjermano-kosovare, “VN Records”, që menaxhohet nga afaristja kosovaro-gjermane, Vjollca Nivokazi.

Këngë e parë, “Pretty Cool” është punuar nga Mziu dhe Bitmsoundz, derisa “Zeitloser PIMP”, nga Curl.

Reperi ka edhe këngë të tjera, të gjitha janë në gjuhën gjermane. /GazetaExpress/