Yasmin shfaqet e mrekullueshme në plazh - Gazeta Express
string(39) "yasmin-shfaqet-e-mrekullueshme-ne-plazh"

Yasmin shfaqet e mrekullueshme në plazh

Yjet

Gazeta Express

09/06/2022 22:53

Yazmin Oukhellou ka shfaqur asetet e saj në bikine të arta teksa ish i dashuri i saj po ashtu është shfaqur në Republikën Dominikane, e ku ata do të ribashkohen për xhirime të serive të reja të Towie

Yazmin Oukhellou ka treguar gjoksin e saj në bikine të arta teksa është parë në pishinë duke bërë xhirime të skenave për seritë verore të Towie në Republikën Dominikane këtë të enjte.

Lexo Edhe:

Ylli i emisioneve reality (28) ka treguar edhe investimet e saj në operacione plastike në disa pjesë të nxehta teksa afër ajo e ka pasur edhe ish të dashurin James Lock, i cili është marrë me surfing dhe ka xhiruar skenat e tij të para në Hard Rock Hotel & Casino Punta Cana.

Çifti – të cilët janë parë në takime dashurie muajve të fundit gjatë Essex – të dy do të marrin pjesë në seritë e reja të Towie, teksa lidhja e tyre ka qenë me ulje dhe ngritje në këtë kohë. /GazetaExpress/