Xhudistët e Kosovës morën pjesë në kampin stërvitor olimpik në Hungari - Gazeta Express
string(70) "xhudistet-e-kosoves-moren-pjese-ne-kampin-stervitor-olimpik-ne-hungari"

Xhudistët e Kosovës morën pjesë në kampin stërvitor olimpik në Hungari

Sport

Gazeta Express

13/04/2024 10:23

Është mbyllur sot kampi stërvitor olimpik në Tata të Hungarisë, që kishte nisur më 8 prill.

Në këtë kamp stërvitor morën pjesë edhe disa xhudistë nga Kosova.

Lexo Edhe:

Ekipi i Kosovës ishte i përbërë nga Akil Gjakova, Dardan Cena, Dion Sharapolli, Loris Sharapolli, Muhamedin Veseli, Anes Veseli dhe Rios Kuka.

Ekipi ishte nën udhëheqjen e trajnerit, Fatos Tabaku.

/Gazeta Express/