Vuçiq ndan foto me Ramën nga samiti: Bisedime me mikun tim për Open Balkan - Gazeta Express
string(73) "vuciq-ndan-foto-me-ramen-nga-samiti-bisedime-me-mikun-tim-per-open-balkan"

Vuçiq ndan foto me Ramën nga samiti: Bisedime me mikun tim për Open Balkan

Shqiperi

Gazeta Express

06/12/2022 10:58

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiq ka ndarë foto me kryeministrin Edi Rama nga punimet e samitit BE-Ballkani Perëndimor ndërsa shkruan se po bisedojnë biseduar për Open Balkan dhe nisma të tjera të përbashkëta mes dy vendeve. 

“Po flisja me mikun tim Edi Rama për nismën Open Balkans dhe çështjet tona të përbashkëta”, ka shkruar ai në Instagram.

Lexo Edhe:

/Gazeta Express