Vjen Melodia e Melindës - Gazeta Express
string(23) "vjen-melodia-e-melindes"

Muzike

Gazeta Express

06/11/2021 20:02

Vjen Melodia e Melindës

Muzike

Gazeta Express

06/11/2021 20:02

Këngëtarja dhe reperja Melinda Ademi ka lansuar këngën e saj më të re

Këngëtarja Melinda Ademi ka lansuar sonte këngën e saj më të re, “Melodia”.

Lexo Edhe:

Për dallim nga këngët e tjera, kjo këngë e këngëtares është më e lehtë, një baladë që i takon më shumë vjeshtës.

Kënga është punuar nga Çelik Lipa, që është producent i këngës derisa vija melodike e këngës është punuar nga vetë Melinda. /GazetaExpress/