Vildania vjen me poza të nxehta nga Ibiza - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

27/08/2021 23:49

Vildania vjen me poza të nxehta nga Ibiza

Yjet

Gazeta Express

27/08/2021 23:49

Bukuroshja dhe modelja kosovare, Vildane Zeneli ka postuar një sërë fotosh nga pushimet e saj në Ibiza

Vildania ka qenë më aktive këtë vit dhe tani ajo ka vendosur që ditët e fundit të sezonit të bikinëve t’i kalojë në brigjet e Spanjës.

Lexo Edhe:

“Gjithçka është e përkohshme; emocionet, mendimet, njerëzit, skenari. Mos u lidhni për ta por vazhdoni jetën”. /GazetaExpress/