Vildane Zeneli e “djeg” rrjetin me fotot e saj të fundit - Gazeta Express
string(54) "vildane-zeneli-e-djeg-rrjetin-me-fotot-e-saj-te-fundit"

Yjet

Gazeta Express

06/05/2024 19:53

Vildane Zeneli e “djeg” rrjetin me fotot e saj të fundit

Yjet

Gazeta Express

06/05/2024 19:53

Fotomodelja kosovare Vildane Zeneli ka vazhduar me fotot e saj provokative në rrjetet sociale

Edhe pse në një moshë, Vildane tregon se di të ruajë si duhet asetet e saj të bukurisë dhe si dëshmi janë fotot e saj të fundit që ajo i ka postuar në Instagram.

Lexo Edhe:

E veshur me bikine ngjyrë vjollce të masës së vogël Vildania tregon asetet e saj seksi derisa ato i përshkruar me një emotikon zemër dhe me nbumrat “555”.

Për ta rregulluar stilin e saj, ajo mban edhe syze dhe një qafore si aksesorë. /GazetaExpress/