Vedati e merr malli për vajzat, i përshëndet nga ekrani - Gazeta Express
string(54) "vedati-e-merr-malli-per-vajzat-i-pershendet-nga-ekrani"

Vedati e merr malli për vajzat, i përshëndet nga ekrani

TV/Film

Gazeta Express

25/01/2023 22:42

Përderisa banorët po shijonin kohën e ftohtë të janarit në hapësirat e oborrit të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, një prej tyre ka përcjellë një përshëndetje të veçantë.

Bëhet fjalë për konkurrentin më të ri në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, Vedat Bajramin, i cili gjatë mbrëmjes së sotme i ka përshëndetur të dy vajzat e tij.

Lexo Edhe:

“Tash me siguri, të dy çikat i kam zgjuar. Toka dhe Luna shiheni babain duke e bërë ‘monkeyn’ (majmunin)”, ka thënë Vedati drejtuar vajzave të tij.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.