Vedat ka disa informata interesante për banorët në BBVK 1 - Gazeta Express
string(57) "vedat-ka-disa-informata-interesante-per-banoret-ne-bbvk-1"

Vedat ka disa informata interesante për banorët në BBVK 1

TV/Film

Gazeta Express

23/01/2023 23:04

Kanë mjaftuar pak sekonda që prej hyrjes së tij brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova dhe aktori komedian, njëherësh konkurrenti më i ri i këtij formati televiziv, Vedat Bajrami ka nisur me batutat e tij.

Ai duke folur me shaka, u ka thënë banorëve “se vizat janë liberalizuar”, teksa nuk munguan të qeshurat e shumta të banorëve të tjerë.

Lexo Edhe:

“A mundem të zbuloj diçka? Është bërë liberalizimi i vizave dhe fluturimi i parë është Prishtinë-Komoran, me një aeroplan me piten e Xhulit”, ka thënë Vedati pos tjerash.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për detaje të tjera.