Vajzat e ''Kosheres'' tentojnë t’i futen muzikës, Klajdi dhe Bruno i presin në studio: Flori është patronazhisti - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

21/06/2021 13:14

Vajzat e ”Kosheres” tentojnë t’i futen muzikës, Klajdi dhe Bruno i presin në studio: Flori është patronazhisti

Rozë

Gazeta Express

21/06/2021 13:14

Vajzat “Tik -Tok” kanë shkuar mbrëmjen e sotme në studion e Threedots, ku i kanë pritur Bruno dhe Klajdi.

Fillimisht, ato nga skena e “Kosheres” kanë marrë vendimin për t’u bërë këngëtare dhe më pas janë drejtuar tek djemtë.

Lexo Edhe:

Në fund, fatkeqësisht vajzat e “Kosheres” nuk ranë dakort me djemtë për të bërë një këngë, por gjithçka u mbyll në paqe, pasi të gjithë së bashku, nisën të këndonin hitin e sapolancuar të tyre “Nina”.