U tha se ishte veshur me këtë kostum për Halloween – Kim i demanton - Gazeta Express
string(65) "u-tha-se-ishte-veshur-me-kete-kostum-per-halloween-kim-i-demanton"

U tha se ishte veshur me këtë kostum për Halloween – Kim i demanton

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 20:17

E sikletshme për mediat! Kim Kardashian ka treguar se kostumi që ajo veshi për ditëlindjen e 50-të të Traceee Ellis Ross nuk ishte kostum për festën, edhe pse ajo ishte paraqitur me kostumin e Mistikës, që i parapriu një fotosesioni që ajo kishte bërë për Halloween me karakteret e X-Men

Kim Kardashian mori skuadrën e saj me karaktere të X-Men ku festoi Halloween në këtë vikend, për të shkuar në festën e ditëlindjes së Tracee Ellis Ross, me kostume të njëjta.

Ylli i TV-së është dukur jashtëzakonisht si Mistikja, ku kishte veshur kostumin e kaltër nga llastiku me fytyrë të ngjyrosur në fotot e Instagramit. Ajo ishte bashkë me shoqet e saj Olivia Pierson, 33 (si karakteri i Magjikës) dhe Natalie Halcro, 34 (si Selena).

Themeluesja e SKIMS më vonë ka shpërndarë një foto me Traceee duke shkruar: Këtë herë u shfaqa në një drekë ditëlindje me këtë kostum, edhe pse kjo nuk ishte një festë me kostume”. /GazetaExpress/