U nis për në shkollë e nuk u kthye më, babai njofton se i është zhdukur vajza 12 vjeçare - Gazeta Express
string(87) "u-nis-per-ne-shkolle-e-nuk-u-kthye-me-babai-njofton-se-i-eshte-zhdukur-vajza-12-vjecare"

U nis për në shkollë e nuk u kthye më, babai njofton se i është zhdukur vajza 12 vjeçare

Lajme

Gazeta Express

23/04/2024 8:59

Një 12 vjeçare është raportuar e zhdukur dhe në Pejë, shkruan Gazeta Express.

Sipas tij, vajza ishte nisur në shkollë dhe nuk është kthyer më.

Lexo Edhe:

“Rr. Nëna Terezë, Pejë 22.04.2024 – 07:45. Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar policinë se vajza e tij 12 vjeçare ka dalë nga shtëpia për të shkuar në shkollë dhe nuk është kthyer. Rasti në hetime”, thuhet në njoftimin e policisë./Express/