Tuna si ndal ushtrimet fizike në kohë pandemie - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

21/05/2020 21:06

Me i fundit

dpt

Tuna si ndal ushtrimet fizike në kohë pandemie

Rozë

Gazeta Express

21/05/2020 21:06

Këngëtarja Altuna Sejdi, e njohur më shumë si Tuna e ka shfrytëzuar pandeminë më shumë për ushtrime fizike

Ajo disa herë ka postuar foto gjatë vrapimeve të saj në natyrë dhe kështu ka bërë edhe sot ku këngëtarja është parë në një park duke vrapuar.

Tuna është parë duke vrapuar afër fshatit Butovc në Prishtinë kurse ajo vërehet se ka arritur ti ruajë format gjatë pandemisë së koronavirusit.

Ky është postimi i parë i Tunës pas dy jave, pasi që dy javë më parë ajo ishte parë duke festuar ditëlindjen e djalit të saj Tianit bashkë me burrin e saj Patrisin. /GazetaExpress/