Trejsi përsëri me fustan glamuroz, tërësisht rozë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/11/2021 23:39

Me i fundit

Trejsi përsëri me fustan glamuroz, tërësisht rozë

Yjet

Gazeta Express

25/11/2021 23:39

Mis Trejsi Sejdini ka treguar edhe njëherë se është njëra prej bukurosheve me më stil në treg

Bukuroshja, e cila është shndërruar në një modele të vërtetë, është paraqitur plot glamur në fotosesionin e fundit.

Lexo Edhe:

E veshur me një fustan të gjatë, të qarë në këmbë ngjyrë rozë të lehtë, ajo tregon trupin e saj të tonifikuar dhe linjat e saj të bukura trupore.

Në pothuajse të njëjtin fustan ajo paraqitet edhe në një palë foto të tjera, por që tani fustani është i shkurtër dhe ajo thekson këmbët e saj seksi dhe të tonifikuara.

Krejt kjo shoqërohet edhe me disa zbukurime me rruaza që theksojnë belin e hollë të modelës dhe trupin e saj seksi.

Grimi po ashtu i është përshtatur modeles e po ashtu edhe aksesorët që i përshtatën fustanit e që bukuroshja kosovare i ka vënë në qafë. /GazetaExpress/