Trajneri Driton Kuka në qiellin e shtatë, djali i tij Joni e fiton medaljen e parë në gara zyrtare - Gazeta Express
string(97) "trajneri-driton-kuka-ne-qiellin-e-shtate-djali-i-tij-joni-e-fiton-medaljen-e-pare-ne-gara-zyrtare"

Trajneri Driton Kuka në qiellin e shtatë, djali i tij Joni e fiton medaljen e parë në gara zyrtare

Sporte tjera

Gazeta Express

20/04/2024 18:48

Jon Kuka ka shkëlqyer në Kupën Evropiane për shpresa U15.

Djali i trajnerit Driton Kuka fitoi medaljen e parë në gara zyrtare në turneun që u zhvillua në Sarajevë.

Lexo Edhe:

Kuka u shpreh i lumtur me këtë paraqitje dhe vlerësoi edhe trajnerët Majlinda Kelmendi dhe Fatos Tabaku.

Postimi i plotë i Driton Kukës, pa ndërhyrje:

Për miqtë e vërtetë …

Një lajm i mirë për Kosoven nga Sarajeva!

Jon Kuka 46 kg

Medalja e parë në gara zyrtare!

Kupa Evropiane për Shpresa U15

Ndjenjë e mirë e veçantë qě Majlinda e Fatosi si ish garues të mi sot po fillojnë të më kthejnë borxhin me medalje me nxënësin e tyre ,djalin tim Jonin!