Teksa Luizi na tregon shtëpinë e re, Kiara zbulon se sa është rritur bebi në mënyrën më të lezetshme - Gazeta Express
string(99) "teksa-luizi-na-tregon-shtepine-e-re-kiara-zbulon-se-sa-eshte-rritur-bebi-ne-menyren-me-te-lezetshme"

Teksa Luizi na tregon shtëpinë e re, Kiara zbulon se sa është rritur bebi në mënyrën më të lezetshme

Yjet

Gazeta Express

15/03/2024 20:22

Pas shumë aludimeve në rrjet se Luizi po ndërtonte një “super” shtëpi, fituesi i Big Brother VIP ka treguar vetë pamjet e shtëpisë së re.

Ai ka publikuar një video ku shihet se banesa është në ndërtim e sipër dhe do të përfundojë para lindjes së bebit.

Lexo Edhe:

Luizi thotë se nuk bëhet fjalë për ndonjë vilë luksoze por për një shtëpi pak më shumë se 100 metra katror.

E teksa Luizi na tregoi shtëpinë, Kiara na ka treguar se sa shumë është rritur bebi duke dhënë shembullin e mëposhtëm.