Taynas i pëlqen befasia që ia bëri një fans i saj - Gazeta Express
string(49) "taynas-i-pelqen-befasia-qe-ia-beri-nje-fans-i-saj"

Yjet

Gazeta Express

24/10/2022 23:08

Taynas i pëlqen befasia që ia bëri një fans i saj

Yjet

Gazeta Express

24/10/2022 23:08

Tayna është një nga reperet më të dashura për publikun shqiptar, ku prej disa vitesh tashmë ajo sjell vetëm hite muzikore.

Ajo e  nisi me këngën “Kolumbiana”, që ishte hiti i saj i parë, më pas dhe me hite të tjera. Tashmë numëron miliona ndjekës dhe fansa kudo.

Lexo Edhe:

Së fundmi një fans i zjarrtë i saj ka bërë një veprim të papritur. Ky fans/fanse ka stampuar një foto të Taynës në xhamin e pasme të makinës. “Kam vdekur duke qeshur. Faleminderit kushdo që e ka bërë këtë. Dhe bëni çfarë shkruhet aty”, shkroi Tayna bashkangjitur fotos.

Kjo nuk u ndodh shpesh artistëve shqiptarë, por me sa duket Tayna di ku t’i prekë e si ti bëjë për vete fansat dhe publikun, njëlloj siç ka bërë që në fillimet e karrierës së saj.