Tayna e kthen maskën në klipin e ri, tregon paksa nga skenat seksi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

10/06/2020 21:14

Tayna e kthen maskën në klipin e ri, tregon paksa nga skenat seksi

Rozë

Gazeta Express

10/06/2020 21:14

Reperja Tayna duket se është gati për këngën e saj të re dhe këtë ajo pritet që ta realizojë diku jashtë Kosove

Tayna, e cila kohëve të fundit u bë pjesë e përfoljes edhe nga një media britanike ku u tha se ajo është në lidhje me një reper amerikan Tyga.

Megjithatë Tayna duket se ka kthyer në përdorim maskën pas një kohe të gjatë që prej e përdori në njërin prej klipeve të saj të para.

View this post on Instagram

maska po, panik po.

A post shared by Tayna (@tayna) on

“Maska po, panik jo”, ka shkruar ajo në një foto ku shihet me maskë dhe me një shkop bejsbolli.

Tayna ka postuar edhe disa foto të tjera, një prej të cilave është duke bartur një shtyllë klasike greke e ku ajo e mban në dorë  derisa e konsideron vetën “Venerë”, që konsiderohet Perëndeshë e bukurisë në antikën greke. /GazetaExpress/