Tayna “çudit” Montekarlon – shfaqet pa jelek - Gazeta Express
string(40) "tayna-cudit-montekarlon-shfaqet-pa-jelek"

Tayna “çudit” Montekarlon – shfaqet pa jelek

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 23:34

Këngëtarja Tayna ka zgjedhur Montekarlon për të kaluar këto ditë të nxehta vere, por që atje ajo është shfaqur tepër provokative

Këngëtarja dhe reperja Tayna ka vazhduar të jetë aktive me foto në Instagram por edhe në karrierën e saj profesionale.

Lexo Edhe:

Këngëtarja këto ditë pritet që të këndojë në një këngë të Butrin Imerit që do të lansohet së shpejti e ku përveç Butrintit aty i ftuar është edhe Mozzik.

Kënga titullohet “Pare”.

Deri atëherë, Tayna ka zgjedhur që ta shijojë këtë udhëtim në Montekarlo të Francës ku ajo është shfaqur me një palë pantallona të shkurtër ngjyrë vjollcë, këmishë të shkurtuar ku ekspozohet gjoksi i saj pa jelek dhe syzet e saj të diellit që ajo i përdorë si aksesorë për mbrojtje të syve.

“Ai em thirr bad gyal…”, ka shkruar ajo poshtë këtyre dy fotografive. /GazetaExpress/