Tatlises ia plas vajit, derisa këndon këngën e mirënjohur “Mavi Mavi” - Gazeta Express

Gazeta Express

22/11/2020 19:00

Tatlises ia plas vajit, derisa këndon këngën e mirënjohur “Mavi Mavi”

Gazeta Express

22/11/2020 19:00

Pas pauzës 9 vjeçare, Ibrahim Tatlises ka vazhduar me episodin e dytë të “IBO Show”. Në episodin që u transmetua mbrëmë, dueti i Ibrahim Tatlises dhe Hulya Avşar bëri bujë në mediat turke.

Dueti i këngës “Mavi Mavi”, të cilën Ibrahim Tatlises këndoi me Hulya Avşar magjepsi publikun. Nuk kaloi pa u vënë re që edhe sytë e Tatlises u mbushën me lot gjatë duetit, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Artisti, i cili u kthye në ekrane pas një pauze të gjatë, vuri dorën në fytyrë dhe mbuloi lotët.

İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar’dan Efsane Düet “Mavi Mavi”

Përveç kësaj, dyshja u shfaqën së bashku në ekran pas një pauze të gjatë, shkruan Gazeta Express.

İbrahim Tatlıses’ten Muhteşem “Leylim Ley” Yorumu