“Si na” – Elvana publikon versionin e plotë të këngës - Gazeta Express
string(49) "si-na-elvana-publikon-versionin-e-plote-te-kenges"

Muzike

Gazeta Express

14/07/2023 20:20

“Si na” – Elvana publikon versionin e plotë të këngës

Muzike

Gazeta Express

14/07/2023 20:20

Elvana Gjata e kishte kënduar këngën “Si na” në natën kur çifti i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kurorëzuan dashurinë e tyre

E pas kurorëzimit, Elvana këndoi këtë këngë para çiftit, këngë që u bë shumë e dëgjuar për publikun shqiptar.

Lexo Edhe:

Tani kjo këngë ka ardhur në version të plotë, pasi që aty Elvana e këndoi një version më të shkurtër.

Kujtojmë së këtë këngë e ka orkestuar Ghulo, Elvana Gjata, Ero dhe Yll Limani derisa teksti është shkruar nga treshja: Ghulo, Elvana Gjata dhe Yll Limani. /GazetaExpress/