Shota mendon se “Vivien po shkon drejt fundit” - Gazeta Express
string(44) "shota-mendon-se-vivien-po-shkon-drejt-fundit"

Shota mendon se “Vivien po shkon drejt fundit”

TV/Film

Gazeta Express

27/12/2022 19:35

Gjatë një bisede të zhvilluar në sallonin e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, në mes të Edonit, Lugatit dhe Shotës, kjo e fundit ka dhënë konkluzionet e saj mbi qëndrimin e Vivienit brenda këtij formati televiziv.

Pasi që Edoni ka paraqitur një ankesë karshi Vivienit, Shota e ka arsyetuar atë duke thënë se “i ka ardhur fundi”.

Lexo Edhe:

“Ajo tash e ka fundin. Po mundohet prej asgjëje me bë diçka. Ajo nuk ka kapacitet me u kap dikund tjetër, të kapet ty sepse ti ia përmend emrin dhe e bën të rëndësishme. Ajo nuk ka kapacitet me e hap as edhe një bisedë”, ka thënë Shota.