Shota emocionon publikun teksa flet për babanë e saj - Gazeta Express
string(52) "shota-emocionon-publikun-teksa-flet-per-babane-e-saj"

TV/Film

Gazeta Express

22/12/2022 22:36

Shota emocionon publikun teksa flet për babanë e saj

TV/Film

Gazeta Express

22/12/2022 22:36

Banorja e shtëpisë më të famshme në vend, Big Brother VIP Kosova, Shota ka folur për vdekjen e babait të saj.

Ajo ka treguar momentin se si kishte përcjellur atë dhe nënën për në aeroport, përcjell Klankosova.tv.

Lexo Edhe:

Shota tregoi se më pas teksa ajo ishte në pushime, ishte vëllai i saj i cili ia kishte dhënë asa lajmin për vdekjen e babait.

“Më thirri vëllai duke qarë, duke më thënë ‘oj motër na vdiq babai’. Ka vdekur nga sulmi. Gjithë natën kam quajtur në hotel, deri në mëngjes”, u shpreh ajo.