Shoku i Adriana Matoshit: Ajo ia doli ta mposhtë kancerin për herë të tretë - Gazeta Express
string(74) "shoku-i-adriana-matoshit-ajo-ia-doli-ta-mposhte-kancerin-per-here-te-trete"

Yjet

Gazeta Express

13/03/2024 20:54

Shoku i Adriana Matoshit: Ajo ia doli ta mposhtë kancerin për herë të tretë

Yjet

Gazeta Express

13/03/2024 20:54

Ditën e sotme një nga miqtë e ngushtë të aktores së njohur ka zbuluar gjendjen shëndetësore të saj pas operacionit dhe duket se çdo gjë ka shkuar mirë.

Ditën e hënë, deputetja e Kuvendit të Kosovës dhe aktorja nga Gjilani, Adriana Matoshi, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale lajmin se është përballur me një sëmundje të re.

Lexo Edhe:

Matoshi ka bërë të ditur se do i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale. Aktorja nuk ka zbuluar saktësisht se për cfarë bëhet fjalë por në postimin e saj, ajo ka kërkuar lutjet e të gjithë ndjekësve të saj që të rikthehet shëndosh e mirë.

Mirëpo, ditën e sotme një nga miqtë e ngushtë të aktores së njohur ka zbuluar gjendjen shëndetësore të saj pas operacionit dhe duket se cdo gjë ka shkuar mirë. Miku i saj ka zbuluar gjithashtu se sëmundja e re për të cilën Matoshi i është referuar, ishte pikërisht një tjetër tumor, betejën me të cilin ka dalë përfundimisht fitimitare pas tre sprovave të vështira.

“Adriana Matoshi 3 – 0 tumori. Prapë fituese loçka jonë” ka shkruar në Facebook miku i saj, Arbër Rama.